همه دسته بندی ها
EN

صفحه اصلی> رسانه

کولر گازی چیست و چه مزایایی دارد

زمان: 2022-09-02 بازدید : 53

کولرهای هوا، یک وسیله الکتریکی است که دما را تنظیم می کند. می توان از آن در بسیاری از مکان ها استفاده کرد و همچنین به دلیل ویژگی های صرفه جویی در انرژی، سازگار با محیط زیست و ارزان بودن محبوبیت دارد.

کولر هوا چیست؟
کولر هوا، نام کامل چیلر تبخیری است، همچنین به عنوان چیلر، تهویه مطبوع آب خنک، تهویه مطبوع صنعتی، تهویه مطبوع حفاظت از محیط زیست صرفه جویی در انرژی، تهویه مطبوع آب، فن تهویه مطبوع نیز شناخته می شود. مصرف برق ساعتی تنها یک هشتم کولرگازی سنتی است که سابقه 50 ساله در استرالیا، اروپا و آمریکا دارد و 10 سال است که وارد چین شده است. در ابتدا عمدتاً در کارخانجات و سوپرمارکت ها استفاده می شد و در سال های اخیر با ظهور ماشین آلات خانگی، کولر هوا دارای عملکرد گسترده تری است.

ویژگی های کولر هوا
1، صرفه جویی در انرژی: مصرف برق تنها 0.4-1 درجه در ساعت است، هزینه اجرا کم، مصرف برق تنها 1/8 تهویه مطبوع کمپرسور سنتی است.
2، حفاظت از محیط زیست: بدون فریون، مجموعه ای علاوه بر بو، تهویه، خنک کننده، تنظیم دما، رطوبت در یک.
3، اثر خنک کننده واضح است: به طور کلی تا 5 ℃ -15 ℃ اثر خنک کننده، و خنک کننده سریع.
4، منطقه پوشش بزرگ: هر چیلر مساحت 60-150 متر مربع را پوشش می دهد، ظرفیت تحویل هوا ساعتی 8000-18000 متر مربع، فاصله تحویل هوا بسیار دور است.

اصل تبرید
استفاده از فناوری با راندمان بالا "خنک کننده تبخیری مستقیم". اصل این است که آب در فرآیند تبخیر برای جذب گرما، یعنی در مقدار آنتالپی مورد همان، گرمای محسوس هوا را جذب می کند، دمای هوا را کاهش می دهد.

ویژگی های پرده مرطوب
هنگامی که هوای تازه از هسته پرده مرطوب کامپوزیت الیاف راه راه چند لایه عبور می کند، آب روی پرده مرطوب در تماس مستقیم با هوای تازه تبخیر می شود و دمای هوا در نهایت به دمای حباب مرطوب خود کاهش می یابد.

اصل تهویه
هوای جدید خارج از منزل توسط کولر هوای تبخیری فیلتر و خنک می شود و سپس به طور مداوم به داخل اتاق فرستاده می شود و هوای کدر با بو، گرد و غبار و دمای بالا برای کاهش دمای داخل به بیرون تخلیه می شود.

کولر خانگی چیست؟
به کولر هوای خانگی کولر گازی محافظ محیط خانه، فن خنک کننده تبخیری نیز گفته می شود. بدون کمپرسور، بدون فریون، مبرد آب است، متعلق به حفاظت از محیط زیست و تهویه مطبوع صرفه جویی در انرژی است. اصل کار آن این است که به طور مداوم آب را در مخزن توسط پمپ آب در گردش، از طریق سیستم آب پارچه ای که به طور مساوی روی لایه فیلتر تبخیری اسپری می شود، هوای گرم بیرون را به محیط خنک کننده تبخیری، در محیط خنک کننده تبخیری و محیط خنک کننده تبخیری پمپ می کند. پرده مرطوب (لایه فیلتر لانه زنبوری مواد ویژه، به طوری که اثر خنک کننده ایده آل تر است) تبادل و تبادل حرارتی آب به طور کامل از طریق تبخیر آب و جذب گرما خنک کننده خنک تمیز هوا هوا توسط فن کم سر و صدا به داخل اتاق تحت فشار قرار می گیرد.

مزایای کولرهای خانگی؟
1-ارزان
کولرهای هوای خانگی نسبتاً ارزان هستند، معمولاً بین 300 تا 700 یوان، اگر تنها یک عملکرد خنک کننده چیلر حتی ارزان تر باشد.
2.صرفه جویی در مصرف برق
مجموع مصرف برق کولر خانگی تنها 60 تا 80 وات است که با یک فن برقی معمولی قابل مقایسه است. اگرچه واقعا نمی تواند به اثر خنک کنندگی کولر گازی دست یابد، اما بسیار بهتر از فن برقی است.

چگونه کولر هوا بخریم؟
به فرآیند نگاه کنید: هنگامی که مصرف کنندگان محصول را خریداری می کنند، می توانند ببینند که آیا اتصالات کولر هوا محکم به هم وصل شده اند، آیا پیچ ها، دکمه ها و سایر قطعات کوچک مورد استفاده به خوبی ساخته شده اند، آیا نصب محکم است، آیا تماس خوب است و غیره. .. اگر خرید کولر هوا حتی این کوچکترین قطعات نیز با مشکل مواجه شود، می توان کیفیت قطعات کلیدی داخلی را متصور شد.
به قطعات نگاه کنید: کل دستگاه کولر هوا از قطعات مختلفی تشکیل شده است و کیفیت قطعات ارتباط مستقیمی با عمر مفید کولر هوا و اثربخشی استفاده از آن دارد. بنابراین، نگاه به بخش‌های اصلی مهم‌ترین بخش کل فرآیند انتخاب است.
به ظاهر نگاه کنید: اگرچه محصولات با ظاهر زیبا لزوما کیفیت بالایی ندارند، اما محصولات باکیفیت قطعا ظاهر زیبایی خواهند داشت. بنابراین، هنگام خرید، می توانید پوسته کولر هوا را با دست خود لمس کنید تا احساس کنید آیا علائم خراش، سطح ناهموار، تغییر شکل و سایر پدیده ها وجود دارد یا خیر. یا اینکه آیا عیوب مانند توزیع ناهموار رنگدانه، لکه ها، حباب ها و غیره وجود دارد.
به برند نگاه کنید: برند بر اساس ترکیبی عالی از کیفیت محصول و تبلیغات سازنده ساخته شده است، در حالی که تولیدکنندگان آگاه به برند عموماً یک برنامه استراتژیک بلند مدت دارند، بنابراین محصولات برند نسبتاً مطلوب تر هستند.

قبلی: هیچ

بعد : هیچ